Zaklinacz dusz – Izabela Janczarska

Izabela Janczarska – znawczyni radiestezji, fizjoterapii i medycyny chińskiej. Jest podróżniczką, ale przede wszystkim zaklinaczką dusz. Posiada dar porozumiewania się z duszami i pomaga im przejść na Drugą Stronę.

Zaklinacz dusz to zbiór doświadczeń Izabeli Janczarskiej w przeprowadzaniu dusz na Drugą Stronę. Autorce pomaga Tomasz, nauczyciel duchowy i bioenergoterapeuta. Książka zawiera historie wielu osób, które wyczuwały w swoich domach obecność zmarłych i którym Pani Izabela pomogła. Autorka opisuje również swoje własne sny i przeżycia związane z wyczuwaniem dusz proszących o pomoc. Ponadto Izabela Janczarska dzieli się z czytelnikami swoimi doświadczeniami ze Złem, które próbowało zawładnąć jej energią.
Książka zawiera również nieco informacji o inkarnacji. Wielokrotnie można spotkać nawiązania do wcześniejszych wcieleń zarówno autorki jak i Tomasza. Zwłaszcza w rozdziale Uwolniona rana Tomka.

Na końcu książki znajdziemy felietony Tomasza Gregorczyka dotyczące między innymi kręgów kamiennych i megalitów oraz innych źródeł energii. Jeden z artykułów skupia się na czakramie wawelskim i jego mocy.

Oglądaliście serial Ghost Whisperer (Zaklinacz dusz)? Z Jennifer Love Hewitt w roli głównej. Jej bohaterka Melinda Gordon ma zdolność kontaktowania się z duchami, które nie załatwiły jeszcze wszystkich swoich ziemskich spraw i potrzebują jej pomocy, by odzyskać spokój i przejść na Drugą Stronę. Jeśli lubiliście serial to książka Izabeli Janczarskiej powinna się wam spodobać. Czytając Zaklinacza dusz miałam wrażenie, jakbym oglądała jeden z odcinków wspomnianego serialu.

Tekst powstał we współpracy ze Studiem Astropsychologii