Karty Anielskie wsparcie w miłości

Dr Dorren Virtue, psycholog jest autorką wielu kart i podręczników, jednak po raz pierwszy skupiła się tylko i wyłącznie na stworzeniu kart dotyczących miłości i związków. Do Kart Anielskie wsparcie w miłości dołączyła podręcznik, w którym opisuje jak sama nawiązuje kontakt z Romantycznymi Aniołami, które pomagają jej stworzyć przepowiednię dla konkretnej osoby. Przedstawia anioły, które szczególnie mogą pomóc miłości: Archanioł Michał, Archanioł Jofiel, Archanioł Chamuel, Archanioł Rafael, Archanioł Raguel.

Autorka zapewnia, że każdy użytkownik kart może nawiązać kontakt z Romantycznymi Aniołami i otrzymać ich pomoc. Poszczególne anioły mają swoje specjalności i dlatego mogą zrozumieć potrzeby danej osoby.

Muszę przyznać, że karty są przepiękne. Ładnie wykonane, dopracowane, kolorowe. Na każdej karcie znajduje się jej nazwa, rysunek prezentujący symbolikę karty i jej przesłanie. Dołączony do talii podręcznik nauczy nas jak korzystać z kart, jak odczytywać poszczególne układy i jakie znaczenie ma każda z kart.

Podsumowując, jeśli ktoś interesuje się astrologią, wróżbami, tarotem Karty Anielskie wsparcie w miłości powinny być dla niego idealną pozycją.

Tekst powstał we współpracy ze Studiem Astropsychologii