Urodzinowe podziękowania blogowe

Kochane i Kochani,
Dzisiaj są pierwsze urodziny bloga. Nie będzie żadnego konkursu, rozdawajek, wygrywajek ani innych rzeczy. Za to będą podziękowania. A zatem:
Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną przez ten rok, tym którzy zaglądali i tym którzy komentowali. Świadomość, że ktoś oprócz mnie czyta moją radosną twórczość jest dla mnie najlepszym prezentem! Sprawiacie, że tworzenie tego bloga jest dla mnie ogromną frajdą i daje mi siłę do działania. Przez ten rok poznałam mnóstwo osób, tak samo kochających książki jak ja, przywróciliście mi wiarę w to, że czytanie jest popularne. Dajecie nadzieję na to, że z każdym rokiem coraz mniej będzie osób, które w sondażach powiedzą, że przeczytały tylko jedną książkę w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, albo nawet nie przeczytały żadnej. 
Dzisiaj nie ma mnie na blogu. Ten dzień jest dla mnie bardzo ważny i dlatego mam nadzieję, że wybaczycie mi tę nieobecność. Za kilka dni znów tu wrócę i mam nadzieję, że przez kolejny rok przeczytamy razem wiele dobrych i złych książek, będą wzloty i upadki, zachwyty i narzekania.