Astrocalendarium 2013

Rok 2013 może być wyjątkowym okresem w Twoim życiu. Sam musisz się jednak zatroszczyć, by przyniósł on wyłącznie pożądane przez Ciebie zmiany. Najłatwiejszym sposobem na zapewnienie sobie sukcesu wszystkich przedsięwzięć będzie wsparcie ich odpowiednim oddziaływaniem ciał niebieskich. Niezależnie, czy chcesz wybudować dom, zmienić pracę, czy się oświadczyć, astrologia Ci w tym pomoże. I nie musisz wcale być specjalistą z tej dziedziny. Wystarczy, że skorzystasz z Astrocalendarium 2013.

Oto wyjątkowe kalendarium na każdą chwilę 2013 roku. Jest to unikalny przewodnik astrologiczny, który dzień po dniu analizuje układy planet, słońca i księżyca. Umożliwia on tym samym dostosowanie Twojego codziennego rytmu życia do oddziaływania ciał niebieskich.

Merytoryczną jakość publikacji gwarantuje osoba jej autorki. Jest ona uznanym i cenionym, także poza granicami naszego kraju, astrologiem, doktorem nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Ma na swoim koncie liczne bestsellerowe pozycje opisujące różnorodne aspekty horoskopu i koncentrujące się na ich praktycznym wykorzystaniu.

Nie oszukujmy się! Kto z nas nie czyta horoskopów? Każdy chce wiedzieć, co go czeka, niezależnie od tego, czy to rzeczywiście się spełni czy też nie. Horoskopy dają nam nadzieję, że spotkamy starego przyjaciela, zakochamy się na całe życie, że będziemy zdrowi albo odniesiemy sukces w pracy. Dzieje się tak, ponieważ każdy człowiek potrzebuje w coś wierzyć, potrzebuje nadziei.
Astrocalendarium to zbiór tego wszystko, co się w nadchodzącym roku wydarzy. Zawiera kalendarz, gdzie każdy dzień jest szczegółowo opisany. Przedstawiony jest ogólny horoskop dnia, wschody i zachody słońca i księżyca, aspekty, długość dnia, wibracja liczby. Zapoznanie się z prognozą na dany dzień, pozwala nam się do niego odpowiednio przygotować, zwrócić uwagę na rzeczy, które mogą być istotne.
Ponadto Astrocalendarium zawiera horoskopy na 2013 rok dla wszystkich znaków zodiaku i prognozę ogólną, pokazującą co przyniesie ze sobą nowy rok. Znajdziemy tutaj także wykres przebiegu planet w roku 2013, przeczytamy o fazach księżyca i jego tranzycie przez poszczególne znaki zodiaku, ponieważ to właśnie Księżyc będzie rządzić 2013 rokiem.

Ogromną zaletą Astrocalendarium jest format kalendarza. Kieszonkowe wydanie zmieści się do torebki i możemy zawsze mieć go przy sobie. Tym bardziej, że jest w nim też miejsce na notatki. W ten sposób nie tylko skorzystamy w każdej chwili z rad na dany dzień, ale też możemy zapisać ważne rzeczy, albo sprawdzić co powinniśmy zrobić właśnie dziś, bo układ planet sprzyja naszym decyzjom.

Astrocalendarium to nie tylko kalendarz i horoskopy. To sposób życia zgodnie z układem planet, z fazami Księżyca. Niektórym może wydawać się to śmieszne i niepotrzebne.  A jednak, czy nie wydaje się Wam, że skoro istnieje taka nauka jak astrologia, że skoro już starożytni wierzyli w moc gwiazd i tego, co zapisane w niebie, to coś w tym musi być?! Może nie osądzajmy pochopnie tego, o czym niewiele wiemy i najpierw spróbujmy poznać nieznane.

Tekst powstał we współpracy ze  Studiem Astropsychologii