POZNAJMY SIĘ #1

Poznajmy się to nowy cykl, który będzie pojawiał się na blogu raz w miesiącu. Ten pierwszy tekst próbny jest dzisiaj, ale od kwietnia będzie regularnie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. O co chodzi w Poznajmy się? To będzie taki mój mały ekstrawertyzm. W każdym odcinku opowiem Wam trochę o sobie. Niektóre fakty już znacie, inne dopiero poznacie. Wielu z Was czyta bloga od dawna, niektórzy dopiero zaczęli, więc chcę Wam się trochę przedstawić. Na początku będzie banalnie, ale z czasem zaczną wychodzić na jaw mroczne tajemnice! No to jedziemy!

1. Mam trzy imiona na M. Magdalena Maria nadano mi na chrzcie, a przy bierzmowaniu wybrałam Małgorzatę. Miała być Julia, ale trzeba było przedstawić biografię tej świętej, której imię się wybrało, a akurat w bibliotece była tylko jedna część „Żywotów Świętych” od ‘K’ do ‘N’. Lubię tę Małgorzatę.

2. Uwielbiałam politykę. Zwróćcie uwagę na czas przeszły. Jestem absolwentką Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ i uwielbiałam moje studia, z drobnymi wyjątkami. I chociaż porzuciłam zawód (nie wykluczam, że kiedyś wrócę), to polityką interesuję się nadal, choć od kilku lat staram się ograniczać ilość informacji politycznych, bo po co mam się denerwować.

3. Pomysłodawcą mojego bloga był mój mąż, który chyba wolał abym wyżywała się twórczo do ludzi, a nie do niego. I tak blog w tym roku kończy 6 lat.

Jeśli macie do mnie pytania, zostawiajcie w komentarzu, odpowiem na nie w kolejnych wpisach z cyklu Poznajmy się.